Puriojo plastilino kibirėlis „Vaivorykštė“

Ranką prie širdies pridėjus, – minkštasis plastilinas iš visų lentynose gyvenančių priemonių – mūsų auginimo / augimo kelionėje yra ištikimiausias palydovas. Su juo vaikai žaidžia nuo 2 m. iki dabar – 6 ir 8 m.

Štai dėl ko jis pavergė mūsų visų širdis:

  • nepaprastai taktiliškas. Lengvas it debesėlis, minkštutis it vata, tamprus it guma.
  • universalus. Riba – tik fantazija. Iš puriojo plastilino mes tieeeek visko pridirbę, kad sunku ir beprisimint. Jis labai lengvai formuojamas, tad paimi į rankas, o žiū, jau gimsta įvairūs personažai, kurie pradžiuvę pernakt  tampa kieti ir lengvi, puikiausiai tinkantys neštis į siužetinius žaidimus. Su jais ir vaisiai / daržovės parduotuvei, ir baldeliai lėlių namui, ir Halkai, Batmanai, Žmogus voras…
  • nebrangus. Atsižvelgiant į tai, kiek visko iš jo galima prikurt ir kaip ilgai juo naudotis (laikomas sandariai indelyje, jis išlaiko savo tamprumą. Paliktas kambario temperatūroje -išdžiūsta ir sukietėja), jo kaina pasirodys absoliučiai pateisinanti kokybę jau po jūsų pirmojo paminkymo. Pažadame 😉
  • patinka visiems. Nuoširdžiai. Mažiukai, ūgesni, paaugliai ir kasdieniuose darbuose paskendę suaugeliai – visi „ištirpsta“, prisilietę prie puriojo plastilino:)

Čiupkite kibiraitį į savo vasaros pramogas, neškitės dovanų ir suteikite savo brangiausiems daug daug taktilinio džiaugsmo!

 


Vasarėlė

Kūrybiškumą skatinančios, vaizduotę kurstančios, pažinimo džiaugsmą teikiančios ir laimę auginančios priemonės nepamirštamai jūsų bičiulių vasarai ;)


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

60 g vienos spalvos pūrusis plastilinas

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Šlykštukas (dičkis)

Šlykštukas (dičkis)
4,00 3,00
-25%
4,00 3,00
5,20 4,80