Pom poms – blizgūs minkšti rutuliukai – įvairių dydžių miksas

Jei jums kyla klausimų ką su šiais spalvingais minkštais rutuliukais nuveikti, žinokite, kad tiek jūsų iki/priešmokyklinukui, tiek mokyklinukui ilgai galvos sukti nereikės 🙂

Pradėkime nuo rūšiavimo pagal spalvas ir dydį į keksiukų formeles, popieriaus rulonėlius ir kitas įdomesnes ertmes. Rūšiuoti mažesnieji gali rankutėmis, didesnieji – pincetu. Puiki pirštų-riešo treniruotė besiruošiant į mokyklą.

O jau dekoravimo galimybių…“N“! Čia ir minkšta avelė, ir įstabaus grožio raidė, ir tavo vardo raidės išklijuotos jaisiais – minkštutės bei spalvotos. Dar juos galima „apželiuoti“ bei dėti į sensorinį maišelį, ar puoši jais skutimosi putų dėbeselius ir be abejo, klijuoti ant lipniosios plėvelės!

O dar…dar…dar visko pripasakosi mums tu, didysis kūrėjau, tiesa? 🙂 Lauksime tavo darbų labas@lavinuvaika.lt.


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Judesių tikslumas
  • Lavinama vaizduotė
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Dydis

Rinkinukas susideda iš įvairaus dydžio pom poms'ų

Kiekis

20 g (apie 60 vnt.)

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,50

Neturime