Pipetė su guminiu antgaliu (1 vnt.)

Didžiosios pipetės mažiesiems pirščiukams leis lengvai manipuliuoti šiuo nuostabiu įrankiu, dėka kurio puikiai lavinama smulkioji motorika ir pasineriama į neribotus kapinimo-spalvinimo žaidimus 😉

Kapinkite actą ant sodos, spalvintą vandenį ant vatos diskelių, servetėlių, sniego, skutimosi putų „keksiukų“ ir t.t. ir pan. Užburia ir panardina į prasmingą žaidimą.

Lentynose turime įvairių, nuotraukoje pavaizduotų pipečių antgalių spalvų. Jos parenkamos atsitiktiniu būdu.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Pažinimo skatinimas
  • Skatina pažinimą
  • Skirtingų spalvų suvokimas
  • Smulkioji motorika
  • top

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai:

10 cm x 2 cm x 5 cm

Medžiaga

Plastikinės tūtelės ir guminiai antgaliai

Spalvos

Šiuo metu turime pipetes su rožiniais antgaliais

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

1,00

Neturime