Piešimo rinkinys (168 dalių)

Galima šį rinkinį naudoti, kaip organizuotą piešimo reikmenų priemonę ir neštis į darželius, mokyklas, turėtis namuose. Mūsuose gi namuose naudojamas flomasterių rinkinys „Faber Castell„, skirtas, mūsų manymu, „lėtam“ naudojimui, turintis  didelę spalvinę gamą ir netgi skirtingus flomasterių linijų storius.

Šitas gi universalus, 168 dalių piešimo rinkinys pravažinėjo su mumis vasara ir, tikime, važinės dar ilgai 🙂 Išties, belen kaip dažnai naudojo ji tiek dukra, tiek sūnus, piešdami ką mato pro automobilio langą, karpinėdami žurnalų paveikslėlius, klijuodami juos į koliažą, liedami akvarele ar piešdami slaptus piešinius su balta kreidele (išpieši ant balto lapo slaptą piešinį su balta kreidele, o nuspalvinęs jį su akvarele, atskleidi paslaptį :))

Pasidedi lagaminėlį ant kelių ir patogiai kurti-kurti-kurti!

Tikrai puiki dovana kiekvienam, nuo rugsėjo 1-os minančiam takelį į ugdymo erdvę ir/ar dažnai keliaujančiam aplankyti į kaimą močiutės 😉

Rinkinį sudaro:

48 vaškinės kreidelės

48 aliejinės kreidelės

24 spalvų akvarėlė

24 aliejinės kreidelės

24 spalvoti pieštukai

10 sąvaržėlių

1 teptukas

1 liniuotė

1 drožtukas

2 tubelės klijų

1 trintukas

Dėmesio, turime lagaminėlių rožiniais kraštais ir juodais kraštais. Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kurį variantą priglausite 😉

 

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

16,90