Piešimas smėliu „Gėlė“

Kūrybinis procesas ugdo kūrybiškumą, didina pasitikėjimą, atspindi nuotaiką, suteikia erdvės saviraiškai, atpalaiduoja.
Paveiklso rezultatas – visiškai priklauso nuo jūsų spalvų parinkimo ir nuotaikos.
Kas smagiausia, kad smėliu nuspalvintą paveikslą galite iš karto įsirėminti. Tam panaudodami rinkinio pakuotę.
Rinkinio pakuotė kurta, mąstant apie tvarumą. Taigi, ji ne tik dėžė, bet ir puikiai tarnaujantis jūsų sukurto paveikslo rėmas. Tiesiog išimkite iš dėžės indelius, o į jų vietą įklijuokite paveikslą. Paveikslas laikysis dvipusės juostelės pagalba, kurią atklijuosite apvertę paveikslą iš nugarinės pusės.
Paveikslas paruoštas puošti namų erdvę.
Smėlis puikiai prikimba prie tam skirto paviršiaus (atlupus popierines detales) ir nenubyra nuo jo, laikant ir vertikaliai.
Smėlį, kuris liks po piešimo, galima panaudoti nežabotai kūrybai. Tiesiog padenkit storesnio popieriaus lapo paviršių lipalu-klijais ir nubarstykit jį norimom smėlio spalvom.
Kaip išsirinkti paveikslėlį:
Smėlio mozaikos pagamintos mąstant apie skirtingo amžiaus kūrėjus. Su stambesnėm detalėm paveikslus verta rinktis patiems mažiausiems kūrėjams (nuo 5 metų), arba tiems kas tikisi greito rezultato. Tiems, kas mėgsta ilgiau pasibūti kūryboje – verta rinktis smulkesnio rašto paveikslą. Ši veikla įtraukia tiek vaikus, tiek suaugusius.
Rinkinį sudaro:
rinkinio pakuotė – paveikslo rėmas
naudojimosi instrukcija
9 indeliai su skirtingų spalvų smėliu (parenkama atsitiktine tvarka)
2 mediniai pagaliukai (apsauginio sluoksnio nulupimui)
paveikslas piešimui su smėliu: 24,5cm*24,5cm
Smėlio rinkinių kūrėja – Rūta. Ūlos ir Žemynos mama, vaikų pajautėja ir draugė, gamtos vaikas, meditacinių stovyklų takų išvaikščiotoja, moterų ratų būrėja. Tyras žmogus, kūrybinė siela garbanota galva. Visaip nepaprastai gražus žmogus:)

Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Gerina dėmesio koncentracijos įgūdžius
  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 5 m +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

27,00