Personažiniai ir emociniai akmenėliai

Akmenėliai į žaidimą su bičiuliu gali keliauti į bet kur – smėlį, vandenį, ant stalo, ar grindų. Baisiai iškalbingi ir įvairiausių kalbos „perliukų“ iš jūsų draugo lupų pažersiantys, neabejotinai 🙂 Vis tik sąlyga lavinančiam, įtraukiančiam ir pažinimą skatinančiam žaidimui yra – tėvelių įsitraukimas.
6 akmenukai su akelėm ir burnytėm. Apversk akmenukus ir rasi kitų formų akeles ir burneles. Taip galėsi kaitalioti ir pažinti skirtingas emocijas. Su tėveliais aptark priešingus šiom emocijom jausmus.

Dar 5 akmenukai – su skirtingais personažais. Galite įvardyti savus norimus personažus (komentarų laukelyje esančiame pirkimų žingsnyje) ir mūsų meniškos prigimties draugė Vilma būtinai juos išpildys – nupieš. O galite rinktis ir mūsų siūlomus – paršiuką, peliuką, gyvatę, tigrą ir triušiuką. Kiek istorijų su jais galima sugalvoti, OHOHO! Jie bendrauja tarpusavyje ir kuria siužetines linijas, jie bendrauja su emociniais veideliais ir klausia kaip jie jaučiasi ir dėl ko taip jaučiasi.

Jei tėveliams istorijos nesimezga, rinkitės 1 akmenuką ir prisiminkite kokią istoriją, ar pasaką su šiuo personažu. Pradėkite sekti ir bandykite vietoj kitų, pasakoje dalyvaujančių personažų, įtraukti ant akmenėlių nupieštus. Neabejojame – pavyks!

Mūsų namų trimetį šis rinkinukas laabai įtraukė. Mielai klausėsi akmenukų istorijų ir ilgainiui į jų kūrimą bei nuoširdų bendravimą su personažais įsitraukė ir pats 😉


Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Emocinis vystymasis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Komunikaciniai gebėjimai
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro:

5 personažiniai (paršelis, pelytė, zuikis, tigras, gyvatė)
3 emociniai / iš dvi​​ejų pusių (4 akys ir 2 burnos (skirtingos skirtingose pusėse. Matysite galerijoje)

Žymos

8,00