Pasidaryk pats „Lėlių teatras“

Štai prieš tavo akis iškarpa KAŽKO su skylutėmis, siūlas, plastikinė adata su stambia „akute“, klijuojamos akytės, daug įvairių klijuojamų aplikacijų, yra ir neklijuojamų – susidėliosi ir pieštukiniais klijais pats kaip norėsi pasidėliosi. Su tėvelių pagalba siuvi, derini detalės ir ŽIŪ – gavos meška, ar varlė, ar viščiukas, ar žirafa, ar Kalėdų senio elnias:) Puikumėlis! O dabar maukšt gyvūnėlį ant rankos ir kalbinki namiškius. Įkūnyki charakterį, parinki kalbos toną, linksmink kasdieną savo naujuoju – paties sukurtu draugu 😉


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Emocinis vystymasis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Rinkinyje

Lėlės iškarpa, siūlas, plastikinė adata, klijuojamos akytės, klijuojamos ir neklijuojamos aplikacijos

Turimi gyvūnai

Meška, varlė, žirafa, viščiukas, Kalėdų senio elnias (pažymėkite komentare (pirkimo žingsnyje), kurio gyvūnėlio pageidausite).

Žymos

3,50

Turime