Pasidaryk pats labai alkaną kirminą

Lavinuvaika.lt lentynose apsigyveno labai labai alkanas kirminas, kuris visas priemones baigia sugraužti. Prašome greičiau priglausti savo namuose ir sumaitinti „nevalgiuko“ maistą, ne vietoje besimėtančius daiktus, blogą vaikų bei namiškių nuotaiką ir viską viską, kas tik nereikalinga jūsų namuose pasirodys 😉

Rinkinį sudaro

Naminis plastilinas, kurio sudėtyje:
miltai,
druska,
vanduo,
augalinis aliejus,
actas,
EKO dažai.

2 Googly eyes akytės
2 pūkuotos vielutės
pipiriukai labai alkanai burnytei suformuoti.


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro

Naminis plastilinas
2 Googly eyes akytės
2 pūkuotos vielutės
Pipiriukai labai alkanai burnytei suformuoti

Naminio plastilino sudėtys

Miltai
druska
vanduo
augalinis aliejus
actas
EKO dažai

Žymos

3,50