Nutrinamas pasaulio žemėlapis

Laaabai senai mūsų sienos svajojo apie dailų pasaulio žemėlapį – nerėžiantį akių, didelį, į pasaulio atradimą įtraukiantį. Ir radome! Ir estetiškai vizaulus, ir didelis ir dar gi – su galimybe nutrinti aplankytas šalis (skrebinimo būdas, su moneta ar pan.). Nereikia nė sakyti, kad naujas  vaikų tikslas, pasikabinus žemėlapį – keliauti:) Vakarais susėdę prie virtuvinio stalo bakstelname pirštu užmerktomis akimis ir Googliname išrinktą šalį. Na ar gali būti tobulesnė edukacija? 🙂

Žemėlapis gyvena dailioje tūtoje, tad drąsiai neškitės ypatingom dovanom!

Savybės:

  • Dydis: 88 x 52,3 cm.

Video apie nutrinamą žemėllapį: https://www.youtube.com/watch?v=WnXSsMP-b3k


Didaktinės priemonės

Žaidimas yra savita vaiko pasaulio pažinimo forma. Žaisdamas vaikas išgyvena ir perpranta savo aplinkos gyvenimo reiškinius, savaip modeliuoja pasaulį, mokosi mąstyti. Aktyviai veikia jo vaizduotė, reiškiasi įvairios emocijos, formuojasi protinių veiksmų perėjimo į naują, aukštesnį etapą prielaida, tobulėja kalba.

Vaikų pažinimo gebėjimus (suvokimą, mąstymą, atmintį), labiausia lavina ir valingą dėmesį, kalbą ugdo, žodyną skatina klausą tobulina vadinamieji "didaktiniai" arba "mokomieji/ lavinamieji" žaidimai. Jie taip pat iš esmės reikšmingai veikia asmeninių savybių ugdymą, priežastinių ryšių suvokimą.

Didaktinius žaidimus galite atpažinti iš jų struktūrinių elementų: mokomasis (lavinamasis, didaktinis) tikslas (jis vaikams neatskleidžiamas), žaidybinė užduotis, taisyklės, veiksmai.


Smagumynai

Smagumynai, tai tokia prekių kategorija, kurioje apsigyvena galbūt ir ne pirmo būtinumo, ne tiesiogiai lavinantys bei ugdantys, tačiau neabejotinai, labai smagūs, skanūs, ar tiesiog malonūs ir patogūs turėti, buitį palengvinantys dalykėliai.


Lavinimo sritys

  • akiračio plėtimas
  • Atradimo džiaugsmas
  • geografijos žinios
  • pasaulio pažinimas
  • smalsumo skatinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 4 m +

Papildoma informacija

Žymos

11,90