Nusispalvink pats „Kakadu“

Tokio pobūdžio priemonės ir veiklos yra tos, kurioms visada rasime pinigų įsigyti ir laiko – pasidaryti. Linksmuolė Kakadu kviečia bičiulius ją numarginti rinkinyje esančiu guašu su teptuku ir pasikabinti ant šaldytuvo (kitoje papūgos pusėje – magnetas). Jūs matytumėte kiek kartų mūsų namų vaikai taisė tas papūgas! 🙂 Ne juokas – ant šaldytuvo juk kabės – garbė ir pasididžiavimas.

Puiki puiki kūrybinė veikla, tiek namų lietadieniams, tiek dovanų neštis.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Didina pasitikėjimą savimi
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalėdos
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Rinkinyje

Balta papūgėlė su magnetu
Teptukas
4 spalvų mini guašo rinkinys

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Skrebinimo albumas

Skrebinimo albumas
5,00 4,00
-20%
5,00 4,00
3,60

Turime