NINJA konstruktorius

Kaip žinia, su kuo patys žaidžiame, kas pačius „kabliuoja“, tą ir apgyvendiname lavinuvaika.lt lentynose. Taip atsitiko ir su šiuoju NINJA konstruktoriumi.

Sūnui nuo 4 m. šio konstruktoriaus herojus perku, kai mamai reikia valandėlės, ar kai būname ilgose eilėse, ar  sirgadieiniai, išvykstame į kelionę.

Nebrangus, bet geros kokybės, su begale herojų, kurie panaudojami įvairiuose siužetiniuose žaidimuose. Su apie 30 detalių, panaudojamų kitose šios serijos konstruktoriuose, arba su LEGO detalėmis.

Bet kokie konstruktoriai, mano galva, ar tai originalus LEGO, ar šios serijos NINJA ar bet kokie kiti yra absoliutus gėris smulkiajai motorikai, koncentracijai, vaizduotės vystymui ir vaidybinių įgūdžių formavimui.

Griebkit ir džiuginkit savo mažuosius superherojus!


Kaladėlės ir konstruktoriai

Šios priemonės, priklausomai nuo jų sudėtingumo lygio, itin stimuliuoja smulkiąją vaiko motoriką, skatina savarankiškumo, fantazijos, suvokimo vystymąsi, išradingumą, gerina dėmesio koncentracijos įgūdžius.

Konstruojant aktyvinami abu smegenų pusrutuliai, lavinami erdvinis, vidinis asmeniškasis, kalbinis, socialinis, loginis matematinis intelektai.

Tiek kaladėlės, tiek konstruktoriai - puiki "pagalbinė" priemonė ir kitiems žaidimams - iš jų galima sukonstruoti namelį mylimam pliušiukui, lovą lėlėi ar garažą mašinėlei. Mažasis, atradęs tokias žaiskų kombinacijos galimybes mokosi neįkainojamo įgūdžio - žvelgti į situaciją iš skirtingų perspektyvų, mąstyti atvirai, problemas spręsti kūrybiškai.


Lavinimo sritys

  • Gerina dėmesio koncentracijos įgūdžius
  • Smulkioji motorika
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 4 m +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,00