Naminis plastilinas

Yra didelė tikimybė, kad su vienu-kitu mūsų gaminamo naminio plastilino šmoteliu jūs jau esate susitikę vienų iš mūsų organizuojamų kūrybinių dirbtuvių, švenčių metu arba ir patys esate tokį išsivirę. Vienok, jei laiko pristigote, o savo brangųjį bičiulį arba kitą – artimą norisi nustebinti minkštutėliu natūraliu plastilinu, su kuriuo be galo lengva ir malonu darbuotis, tuomet pakvieskite mus prie viryklės 🙂

Paruošėme jums puikų rinkinį, susidedantį iš 4 spalvų naminio plastilino, apsigyvenusius dailiame stikliniame inde. Puikiai pritinka tiek neštis natūralių-tvarių dovanų, tiek patiems turėti ilgalaikei draugystei 😉 Iki kol plastilino nepaliksite fžiūti kambario temperatūroje, o laikysite sandariai stiklainyje, – tol jis jums tarnaus. Esame girdėję gandą, kad viena šeima su mūsų plastilinu ir metus žadė 😉 (laikydama šaldytuve)

 

Plastilino sudėtyje:

  • kvietiniai miltai,
  • joduota druska,
  • citrinų rūgštis,
  • saulėgrąžų aliejus,
  • vanduo,
  • maitiniai dažai
  • 100% natūralūs eteriniai aliejai

Idėjas lipdymams ir plastilino receptą rasite štai čia.

Dėmesio, naminis plastilinas pristatomas tik per Omniva paštomatus. Prašome pasirinkti šį pristaymo būdą.


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Šlykštukas (dičkis)

Šlykštukas (dičkis)
4,00 3,00
-25%
4,00 3,00
11,90