Molis (800 g)

Uoj, na kokio puikumo šis molis!

Labai geros kokybės, – be gabalėlių ir nešvarumų, kurių dėka darbuotis  lengva ir malonu!

Pakuotėje yra net 800g molio,

Molis padalintas į di maišelius, kad pradarius vieną, nedžiūtų kitą dalis.

Lipdymas vysto vaizduotę ir kūrybingumą, lavina smulkiąją motoriką, erdvinį mąstymą, rankų ir akių koordinaciją, nuramina perteklines emocijas.

Žaidimas su moliu padės lavinti kūrybiškumą, taip pat teigiamai paveiks mažojo menininko rankinius įgūdžius!

 

Molio svoris: 800g

Pakuotės matmenys: 22,5cm x 18,5cm x 5cm


Sensorinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Darželių grupėms
Lavinimo sritys

  • Erdvinis mąstymas
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Rankų-akų koordinacija
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 4 m +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

5,20