Minkštas popierius

Mūsų lūkesčiai šiam puikiam minkštam popieriui buvo minimalūs – kad gerai liptų prie vonios plytelių. Tačiau jų sąrašas kur kas prasiplėtė vos palietus minkštutėlį lakštą. Puikumėlis tas, jog:

  • popierius tiesiog fantastiškai lengvai kerpasi. Tikrai „it per sviestą“. Pats tas žirkles pradedančiam valdyti bičiuliui – minkštą popierių kirpti tikras malonumas.
  • ar pasinaudojant trafaretais, ar savo fantazija, išsikirpti galite bet ką, o tuomet dėlioti, kombinuoti: mandalą, emocijas ant veido, rūbus berniukui/mergaitei, papuošimus dinozaurui, savo vardo raides ir, ir, ir…
  • iškirptas aplikacijas galite tiesiog dėlioti ant stalo, ar neštis į vonią, lipinti ant plytelių ir džiaugtis tuom, kad nenukrenta, nei tuomet kai plytelės šlapios, nei tuomet kai sausos:)

Tiesiog puiki, kūrybos laisvės iki begalybės suteikianti priemonė 😉


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

5 spalvoti minkšti lapai

Išmatavimai

A4

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Pom poms

Pom poms
2,20 2,20
4,20 3,20

Neturime