Minkštas kardas

„Basa pieva“ daržiukyje tarp dvimečių-trimečių šis minkštas (EVA – ekologiškos polimerinės medžiagos) kardas – vienas populiariausių:) Ir ne veltui – juk tai saugi ir „legali“ priemonė pakovoti,  išleidžiant perteklinę energiją, „legalus“ būdas apsiginti ir nuvyti lauk visus baubus ir su jais susijusius neramumus, susigrąžinti saugumą.

Dovanokite vaikams ne tik šį minkštą kardą, bet ir milijonus būsimų žaidimų, kuomet jūs, – baisusis drakonas, o jūsų bičiulis – nenugalimas riteris. Pamatysite kiek daug nepasitikėjimo, baimių ir nesaugumo klausimų galima išspręsti su 1 priemone ir jūsų gebėjimu..pralaimėti, būti nugalėtam 🙂


Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Nuramina emocijas
  • Pasitikėjimo savimi didinimas
  • Stambioji motorika
  • Ugdoma drąsa
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

17x58x1,5cm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Medinis katanas

Medinis katanas
12,00 9,00
-25%
12,00 9,00

Medinis durklas

Medinis durklas
6,90 4,90
-29%
6,90 4,90
4,30

Turime