Meškis „Benediktas“

Meškis „Benediktas“ atkeliavo iš E. Daciūtės knygos „Meškinų istorijos“. Taip taip, tas pats Benediktas, kuris labiausiai gyvenime mėgsta – gerai pavalgyti. O mėgstamiausias jo valgis – sūris!

Kartą, kai Benediktas nenorėjo pasidalinti sausainiu su draugais ir paslėpė jį po lova, sausainį suvalgė pelytė. Kai verkdamas Benediktas apsakė mamai kas nutiko, mama paklausė: „Ir ko mūsų tai moko, Beni?“.

Benis, padovanotas bičiuliui, mokins jį dalybų ir dosnumo, bei kad „gyvenime viskas grįžta ratu“. „Aš tau, o tu man“, dažnai bičiuliui kartos Benis 😉

Benis – 20 cm aukščio kai stovi ir 16 cm, kai sėdi.

Pasiūtas iš veliūrinių siūlų, viduje – sintepono kamšalas ir skambaliukas toje vietoje, kur širdelė. Nes juk Benis – gyvas!


Minkštučiai

"Minkštučiuose" apsigyveno nepaprasto dailumo ir jaukumo nerti žaisliukai. Labai tikime ir tikimės, kad vienas iš jų taps jūsų bičiulio mylimiausiu žaislu. O mylimiausias, žinote, apsigyvena širdelėje iki kol ši užauga į didelę širdį.
Kalbant apie širdį, kiekvieno minkštučio krūtinėje - skambaliukas, kuris švelniai sutilindžiuoja kaskart, kai žaisliukas smarkiau mylimas ;) Suprask - aš gyvas, aš esu čia su tavimi, mano mielas bičiuli!
Skambaliuko širdelėje idėja atkeliavo iš mūsų namų bičiuliams begalo patikusios knygos - "Olio odisėja". Virtualius knygos puslapius galite pasklaidyti štai čia - https://issuu.com/nieko-rimto/docs/olio_odiseja_vidiniai.


Lavinimo sritys

  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

32,00