Mėnulis iš dekoratyvinio smėlio ir fosforinių lipdukų

Jūsų 2-6 m. draugui neabejoootinai labai patiks susikurti savąjį mėnulį. Šio darbelio žingsniai visi puikūs! Ir lipinti fosforinius lipdukus ant lipnaus apskrito pagrindo; ir bert blizgų dekoratyvinį smėlį ant jo; ir nuberti viską bei bėgti su su mama/tėčiu į tamsią vietelę tikrinti, kaip šviečia fosforiniai mėnulio krateriai 🙂

Na ir galop,  kurioje svarbioje vietoje tą mėnulį kabinsite.

Į likusį smėlį, be abejo, primėtykite folijos gumuliukų, pasiimkite siužetinę figūrėlę – bus astronautas ir išžaiskite pirmąjį skrydį į mėnulį!

Į rinkinį įeina:

  1. Apvalus pagrindas apie 15-20 cm skersmes su lipniom plėvelėm nulupus kurias, pagrindas bus lipnus.
  2. 10 vnt. apvalių fosforinių lipdukų (ar tai krateriai, ar tai mėnulio dukros žvaigždės, ar tai bičiulio norai…;))
  3. Maišelytis juodo blizgaus dekoratyvinio smėlio (tiek, kad ir mėnuliui užtektų ir pasibarstinėti. Tarkim, papildomai su manų kruopomis pamaišius…).

Puikaus mėnulio! O jis ir bus neabejotinai, puikus! 🙂

 


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Papildoma informacija

Žymos

6,00