Medinių kaladėlių ir žaisliuko komplektas

Manipuliavimo galimybės su šiom natūraliom kaladėlėm – neribotos! Ir ne tik dėl kiekio bei dydžio (viso virš 30);), tačiau ir dėl formos, ir dėl žaidimo galimybių. Statyti bokštą ir jį griauti, statyti aikšteles siužetiniams žaidimams, lipinti tarp kaladėlių naminį plastiliną (lengvai nuplausite šiltu vandeniu), galop – išpiešti, nuspalvini savaip kaladėles:)

Dar gi, su kaladėlėmis atkeliaus jūsų pasirinktas medinis žaislas: lėktuvas, mašinėlė arba žirafa (komentarų laukelyje, esačiame pirkimo žingsnyje nurodykite, kurio žaisliuko norėtumėte).

Kaladėlės su pasirinktu žaisliuku atkeliaus pas jus dailioje kartoninėje dėželėje, taigi galėsite iškart neštis dovanų 😉

Žaidimas kaladėlėmis formuoja statymo įgūdžius, erdvinį mąstymą, smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, vysto vaizduotę.

Pagaminta Lietuvoje


Darželių grupėms
Konstruktoriai ir kaladėlės

Šios priemonės, priklausomai nuo jų sudėtingumo lygio, itin stimuliuoja smulkiąją vaiko motoriką, skatina savarankiškumo, fantazijos, suvokimo vystymąsi, išradingumą, gerina dėmesio koncentracijos įgūdžius.

Konstruojant aktyvinami abu smegenų pusrutuliai, lavinami erdvinis, vidinis asmeniškasis, kalbinis, socialinis, loginis matematinis intelektai.

Tiek kaladėlės, tiek konstruktoriai - puiki "pagalbinė" priemonė ir kitiems žaidimams - iš jų galima sukonstruoti namelį mylimam pliušiukui, lovą lėlėi ar garažą mašinėlei. Mažasis, atradęs tokias žaiskų kombinacijos galimybes mokosi neįkainojamo įgūdžio - žvelgti į situaciją iš skirtingų perspektyvų, mąstyti atvirai, problemas spręsti kūrybiškai.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami statymo įgūdžiai
  • Komunikaciniai gebėjimai
  • Lavinama vaizduotė
  • Lavinamas erdvinis mąstymas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

29,90