Medinis robotukas smulkiosios motorikos lavinimui

Šis robotukas ne tik labai linksmas ir kviečia draugauti, bet ir puikiai miklina pirščiukus: jo galva, rankos ir kojos – ant gumyčių, taigi galūnes galima sukioti, palenkti / užlenkti į priekį, atgal, šonus. Žaidžiant su šiuo mediniu robotuku ne tik smulkioji motorika lavinama, bet ir emocijos rimsta. Padovanokite jį vaikui prieš ilgą kelionę, ar nuobodžią eilę, ar nerimą keliantį įvyki. Būtiniausiai susidraugaus!

Robotukų turime įvairiausių spalvų, jei jums svarbu, komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje pažymėkite prašome kam keliaus draugas – mergytei, ar bachūriukui.


Smulkioji motorika

Rankų žaidimai, skirti smulkiosios motorikos lavinimui didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja ne tik vaikučio kalbėjimas, bet ir klausa, rega, dėmesio koncentracija. Nuo ankstyvos vaikystės pirščiukais čiupinėdami skirtingas tekstūras, liesdami formas, atlikdami pratimus, mažieji išmoksta ilgiau išlaikyti dėmesį, taip tobulėja jų mąstymas, skatinama kalba.

Įvairūs šioje žaislų ir priemonių kategorijoje esantys rankų žaidimai - ir puiki pramoga, ir efektyvus būdai, skatinantys vaiką kalbėti, padedantys visapusiškai vystytis.


Lavinimo sritys

  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai:

10 cm x 10 cm x 10 cm

Medžiaga:

medis (dažytas netoksiškais dažais) ir gumelė

Žymos

4,00

Turime