Medinis namelis

Bičiuliai, nereikia ne sakyti, kiek mažieji VISKO gali su šiuo nameliu nudirbti. Pradedant jo dekoravimu – apspalvinimui, aplipdymu, baigiant „įnamių“ apgyvendinimu 🙂 – smulkiomis žaislinėmis figūrėlėmis, mašinėlėmis ir kitkuom. Vaikams be galo patinka turėti savo kūrybos daiktus, kuriuos gi ir siužetiniams žaidimams gali panaudoti. Neabejojame, kad šis nameliukas tikrai ras vietos jūsų namuose – žaidimuose!

Namelio išmatavimai: 26×25,2 cm, 3,5cm


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Mediniai

"Medinėje" kategorijoje apsigyvens rankų darbo medinės priemonės jūsų prasmingiems žaidimams.


Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

5,50

Turime