Medinis guiro su pagaliuku

Guiro – cilindro formos perkusinis instrumentas, kuriuo grojama brūžinant lazdele iš vienos pusės į kitą.

Šiuo instrumentu vaikams ne tik labai smagu groti (brūž-bruž per rovėtą paviršių rankele), bet ir išgauti stipresnį / silpnesnį tarškų garsą, priklausomai nuo pagaliuko paspaudimo stiprumo. Šis guiro dar gi ir barška iš vidaus, tad jaunasis muzikantas gali komponuoti garsus – trakš-trakš, barkš-barkš;)

Grojimą guiru galima būtų prilyginti veiksmui / garsui, kuomet pagaliu brūžinama per medinę tvorą. O juk dažnam vaikui šis užsiemimas OHO kiek džiaugsmo suteikia:)


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Klausos lavinimas
  • Riešo raumenų miklumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai15 × 4.5 × 4.5 cm

Žymos

5,00

Turime