Medinis domino (120 el.)

Mus beeeeegalo patinkantis medinis domino dėl savo įvariapusiškumo – ne tik statyti labirintus, kuriuos vėliau sugriauni vienu srpigtu ;), bet ir įvairių statinių, raštų kūrimui. Tikra terapija, neaprėpiama kūryba! Namų šešiametė mielai imasi pavienes, ar visas medines plokšteles – linksmas, spalvingas, į savo siužetinius žaidimus.

Glauskite ir džiaukitės įvairiapusiška, su vaiku augančia priemone!


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Stalo žaidimai
Lavinimo sritys

  • Erdvinis mąstymas
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Loginis mąstymas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Medinė dėlionė „Tetris“

Medinė dėlionė „Tetris“
8,40 6,20
-26%
8,40 6,20
7,90