Mediniai marakai

Mažiausiems muzikantams – pirmieji marakai atstoja barškučius. Šie itin tinkami, nes yra mediniai bei skleidžia natūralų, ramų skambesį.

Ūgtelėję vaikai marakus mielai naudoja tiems patiems – barškinimo-iškrovos tikslams + kaip muzikinį instrumentą pavieniui, ar drauge su kitais.

Ir visiškai nereikia turėti speicialių muzikinių įgūdžių, norint sukurti darnią melodiją. Pradėkite nuo mėgstamos dainelės, ar eilėraštuko ritmo.


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Klausos lavinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai15.2 x 5.3 x 5.3 cm
Skaičius rinkinyje

2 marakai

Žymos

8,30

Turime