Mediniai magnetėliai

Bičiuliai, ko gero ir pas jus viskas pagal prieraišios tėvystės principą  – kur mama, ten ir vaikai 🙂

Taip nejaučia į virtuvę susikrausto dėželė su kūrybiniais įrankiais, vadovėliai, žaislai…:) O dar, mažiesiems laaabai patinka leisti laiką prie šaldytuvo. Ne tik varstant jo duris, bet ir tyrinėjant įvairiausius magnetėlius, tiesa?

Išnaudokite šį interesą kūrybiškumo skatinimui! Ilgai ieškoję rinkoje, bet neradę  susikūrėme savo!  – mediniai geometrinių formų magnetėliai. Jie lengvučiai, su stipriai pritvirtinta magnetine juostele, jie spalvoti, jie įvairių formų, taigi – kūrybai erdvė neribota. Tikimės, kad pietus paruošti nuo šiol bus lengviau ir prie šaldytuvo gims ne viena puiki istorija, sukurta pačių vaikų.

Magnetukai turi savybę patikti tiek dvimečiams, tiek dvylikamečiams 🙂

Laaabai tikimės, kad jūsų namuose jie jausis puikiai!

Magnetukų rinkinyje  50,

formos – apskritimas (2,5 cm), kvadratas (2,5×2,5 cm), trikampis (1,4×0,8 cm), stačiakampis (4×2 cm),

magnetukai gyvena patogioje ir dailioje dėželėje.

 

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Erdvinis mąstymas
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Smulkioji motorika
  • vaid
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

7,50