Medinės plokštelės

Medinės plokštelės vaiko fantazijoje ir rankose gali virsti bet kuo! – mašina, bokštu, pasakų princese, visu miestu, ar užburiančiu raštu (mandala).

Nudažyta netoksiškais dažas priemonė įtrauks į kūrybą ne tik mažuosius, tačiau neabejotinai – ir Jus!

Puiki priemonė „paleisti“ visas darželyje, ar mokykloje sukauptas emocijas. Jei vaikas nelinkęs pasakoti apie praleistą dieną, grįžęs, tikėtina, kad atsivers kaip tik kuriant su šiomis plokštelėmis.

Įvairių formų ir spalvų, plokščios ir iškilios – be kūrybiškumo vystymo, mokins vaiką spalvų, formų, lavins smulkiąją motoriką.

Kurkite kartu ir tegul vaikas kuria vienas.

Aptarkite jo sukurtą darbą. Kurkite patys ir patirsite neįkainojamą, kūrybos dovanojamą vidinį atsivėrimą ir ramybę.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Komunikaciniai gebėjimai
  • Lavinama vaizduotė
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Skaičius rinkinyje

100 detalių

Medžiaga

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

12,00 9,60

Turime