Medinė tarškynė

Tai ne tik liaudies instrumentas, bet ir puiku žaislas vaikui. Suki – ir tarška, smagumėlis!

Ne nepastebi kaip ant liežuvio galo pradeda pintis dainelės, ar eilėraštuko žodžiai, kuriuos taip smagu tarškynei skambant išlieti.

Tarškynė, kaip ir bet koks kitas muzikinis isntrumentas, pagyvins visus žaidimus, veiksmus („slėpkis kol tarška“, „šokinėk, kol tarška“, kramtyk, valykis dantis, kol tarška, „daryk taip greitai, kaip tarškynė tarška“, greitai susakyk „tarškynė tarška tarkšt-tarkšt-tarkšt“ ir pan.).


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Klausos lavinimas
  • Riešo raumenų miklumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai14 × 13 cm

Žymos

5,00

Turime