Medinė dėlionė „Vaisiai“

Ši dėlionė lavins jūsų mažylio smulkiąją motoriką, mokins skirti formas, lavins pirštų, riešo raumenis, ugdys judesio tikslumą, skatins ieškoti sprendimų, taip pat supažindins su skirtingais vaisiais. Galbūt kažkuriuos iš jų turite šiuo metu virtuvėje?

Atsineškite, pasmaguriaukite su vaiku, aptarkite kiekvieno tikro vaisiaus panašumą su dėlionės figūrėle. Aptarkite vaisių spalvas ir skonines savybes bei surenkite vaikui ne tik smagią iškylą, bet ir puikią edukacinę pramogą, kad ir kur bebūtumėte 😉

Dėlionės pagrinde atsikartoja figūrėlių kontūrai, kad mažyliams būtų paprasčiau atskirti ir rasti tinkamą vietą figūrėlei.

Dėlionę sudaro 7 vaisiai, vaisių figūrėlių aukštis 8 cm.


Dėlionės

Tai ne tik smulkiosios motorikos stimuliavimui jaunesniame amžiuje naudingas užsiėmimas, tačiau ir gebėjimo susikaupti lavinimas, loginio mąstymo, apskritai - smegenų mankšta.

Mankštinant smegenis, formuojasi daugiau neuronų jungčių, kurių kiekis turi lemiamą reikšmę įvairių užduočių atlikimo sėkmei. Vaikai, kurie reguliariai dėlioja dėliones, moka geriau surinkti informaciją, įvertinti situaciją ir greičiau randa sprendimus problemoms.

Dėliojant dėliones lavėja:
Rankučių raumenys ir judesių koordinacija
Akių ir rankų koordinacija
Atmintis
Kalba
Formų skyrimas


Lavinimo sritys

  • Gebėjimas skirti formas
  • Judesių tikslumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Sprendimų ieškojimo skatinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

3,60

Turime