Medinė dėlionė „Raidė T“

Šios rankų darbo medinės dėlionės duos darbo mažosiom rankutėms – lavins smulkiąją motoriką, kuri tokia svarbi formuojant būsimo šnekoriaus kalbą ir mokyklinuko rašymo gebėjimus.

Kad tinkamai įdėti detalę, reiks šiek tiek pastangų. Mašinų nenugludinti dėlionės kampai ne taip lengvai pasiduoda 😉 Koncentracija ir kantrybė dirbs pilnu pajėgumu! Rezultatas bus tikrai vertas pastangų.

Kas nenorėtų turėti štai tokios spalvingos savo pirmosios vardo raidės? O dar ši dėlionė taps puikiu anglų kalbos pradžiamoksliu, – joje rasi paslėptą kažką, kas anglų kalboje prasideda ta pačia raide kaip tavo vardas 😉


Dėlionės

Tai ne tik smulkiosios motorikos stimuliavimui jaunesniame amžiuje naudingas užsiėmimas, tačiau ir gebėjimo susikaupti lavinimas, loginio mąstymo, apskritai - smegenų mankšta.

Mankštinant smegenis, formuojasi daugiau neuronų jungčių, kurių kiekis turi lemiamą reikšmę įvairių užduočių atlikimo sėkmei. Vaikai, kurie reguliariai dėlioja dėliones, moka geriau surinkti informaciją, įvertinti situaciją ir greičiau randa sprendimus problemoms.

Dėliojant dėliones lavėja:
Rankučių raumenys ir judesių koordinacija
Akių ir rankų koordinacija
Atmintis
Kalba
Formų skyrimas


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Ugdoma koncentracija ir kantrybė

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai15.5 × 12.5 cm
Medžiaga

Žymos

4,00

Turime