Medinė dėlionė „Lietuva“

Ši vasara ypatinga Lietuvos turizmui ir mes ne išimtiniai turistai – per kelis mėnesius atradome ne tik nuostabių gimtinės kampelių, bet ir aplankėme įvairiuose šalies miestuose gyvenančius draugus. Tad susidėlioti šią medinę dėlionę „Lietuva“ ir prisiminti kuriame Lietuvos mieste ką šaunesnio nuveikėme, kiek šilumos gavome bei išdalinome – buvo be galo jauku, prasminga ir gera.

Šešiametis ir keturmetė su dideliu įsitraukimu skaitė miestų pavadinimus, ieškojo tinkamų detalės vietų pagal žemėlapyje pavaizduotas formas, o ir mamai buvo pravartu susižinoti, kurioje šalies dalyje įsikūręs vienas ar kitas miestas.

Dėlionė gražiai papildė kambario interjerą ir, tikiu, dar ne kartą bus išdėliota / sudėliota prisimenant, „o ką gi mes atradome ar turime šiame mieste“ 😉

Prasminga ir patiems turėtis, ir dovanų neštis!

 

Dėlionės ilgis – 32 cm

Aukštis – 25 cm


Dėlionės

Tai ne tik smulkiosios motorikos stimuliavimui jaunesniame amžiuje naudingas užsiėmimas, tačiau ir gebėjimo susikaupti lavinimas, loginio mąstymo, apskritai - smegenų mankšta.

Mankštinant smegenis, formuojasi daugiau neuronų jungčių, kurių kiekis turi lemiamą reikšmę įvairių užduočių atlikimo sėkmei. Vaikai, kurie reguliariai dėlioja dėliones, moka geriau surinkti informaciją, įvertinti situaciją ir greičiau randa sprendimus problemoms.

Dėliojant dėliones lavėja:
Rankučių raumenys ir judesių koordinacija
Akių ir rankų koordinacija
Atmintis
Kalba
Formų skyrimas


Lavinimo sritys

  • Atminties lavinimas
  • Lavinamas erdvinis mąstymas
  • Pažinimo skatinimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 4 m +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

25,00