Maudynių rinkinys

Mažai kas terapingumu prilygs vandeniui, todėl  priemones, susijusias su juo, mes labai vertiname.

Todėl ir paruošėme šią, mūsų akimis, maudynių džiaugsmo viršūnę, 🙂 – rinkinį, susidedantį iš:

 • Crazy Soap Foam – maudynių ir modeliavimo putos be parabenų, be alergenų. Tiek praustis, tiek žaisti su jomis fantastiškai smagu! Formuokite šukuosenas, ragus, Kalėdų senio barzdas, ūsus ir bele ką. Bus velniškai linksma. O putų viename flakonėlyje – stebėtinai DAUG.
 • Stebuklingas vonios burbulas, 100 proc. natūralus sudėtimi. Patekęs į vonią, jis smagiai užnypštins vandenį, jį nuspalvins, o galop, bubului ištirpus, ir dovaną padovanos 🙂 – žaismingą kempinėlę. Su kempinėle vonioje praustis, žaisti perpilant vandenį, lipinti prie plytelių ir į kūrybinį procesą neštis – mirkyti į dažus ir štampuoti. Burbulo sudėtyje: natrio karbonatas, citrinos rūgštis, kvapikliai, vanduo. Galimi dažikliai: CL14721, CL42090, CL19140, CL15985, CL47005. Burbulai nepalieka dėmių ant vonios, odos ar rūbų.
  Pagaminta Pietų Afrikos Respublikoje.
 • Talpus vonios krepšys, žaislams ir maudynių priemonėms susidėti, lipinamas prie plytelių. Galite rinktis rausvą arba melsvą (rasite foto galerijoje) variantą. Apie pasirinkimą brūkštelkite komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje.
 • 2 minkšti vonios draugai. Galite rinktis 2 žaislus iš ryklio, jūros vėplio, delfino ir jūros vėžlio. Apie pasirinkimą duokite žinoti komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje.

Pasidovanokite sau ir savo šeimai lėtas Kalėdas ir dovanomis pasirūpinkite jau dabar 😉


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

 • Formuoja laimės pojūtį :)
 • Lavinamas taktilinis jautrumas
 • Nuramina emocijas
 • Sensorinė stimuliacija

Rekomenduojamas amžius

 • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Pojūčių dėžė

Pojūčių dėžė
30,00 30,00

Kūrybinė dėžė

Kūrybinė dėžė
30,00 30,00
13,00