Magnetinis žvejybos žaidimas

Turime įtarimą, kad kiekvienas, peržengęs 2 m. ribą su malonumu žvejoja! Nežinia, kas patraukliausia šioje veikloje: vanduo, sėkmės pojūtis pagavus, įvairiaspalves žuvytes? Ko gero – viskas! Todėl neabejokite, žaidimas ras atgarsį vonioje, „blėkoje“, ar ant kilimo patiestos melsvos skraistės – VISADA 🙂 Rinkitės dovanų, rinkitės sau, didinkite koncentraciją, siekite užsibrėžto tikslo, miklinkite riešą ir akių koordinaciją, pažinkite jūros gyvius!

Rinkinyje rasite 1 meskere su magnetine žuvele ir 8 jūros gyvius su magnetėliais.


Vasarėlė

Kūrybiškumą skatinančios, vaizduotę kurstančios, pažinimo džiaugsmą teikiančios ir laimę auginančios priemonės nepamirštamai jūsų bičiulių vasarai ;)


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Koordinacija
  • Skatinamas tikslo siekimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Crazy Soap Foam – standžios vonios putos

Crazy Soap Foam – standžios vonios putos
4,50 3,90
-13%
4,50 3,90
4,80