Magnetiniai skaičiai ir raidės

Masyvus kibiraitis su 78 elementais – skaičiais bei raidėmis, kurie mielai apsigyvens ant jūsų šaldytuvų, magnetinių lentų ir žaidimo forma išmokins bičiulius juos atpažinti.

Būkite kūrybingi ir įtraukite raideles bei skaičius į įvairius žaidimus. Kad jie jau spalvingi, žaidimų spektras dar praplatėja! 🙂


Didaktinės priemonės

Žaidimas yra savita vaiko pasaulio pažinimo forma. Žaisdamas vaikas išgyvena ir perpranta savo aplinkos gyvenimo reiškinius, savaip modeliuoja pasaulį, mokosi mąstyti. Aktyviai veikia jo vaizduotė, reiškiasi įvairios emocijos, formuojasi protinių veiksmų perėjimo į naują, aukštesnį etapą prielaida, tobulėja kalba.

Vaikų pažinimo gebėjimus (suvokimą, mąstymą, atmintį), labiausia lavina ir valingą dėmesį, kalbą ugdo, žodyną skatina klausą tobulina vadinamieji "didaktiniai" arba "mokomieji/ lavinamieji" žaidimai. Jie taip pat iš esmės reikšmingai veikia asmeninių savybių ugdymą, priežastinių ryšių suvokimą.

Didaktinius žaidimus galite atpažinti iš jų struktūrinių elementų: mokomasis (lavinamasis, didaktinis) tikslas (jis vaikams neatskleidžiamas), žaidybinė užduotis, taisyklės, veiksmai.


Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Skaičius

78 elementai

Išmatavimai

Dėžės išmatavimai: 15.5 x 11 x 11 cm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Spalvoti pagaliukai skaičiavimui

Spalvoti pagaliukai skaičiavimui
18,00 15,00
-17%
18,00 15,00
7,90