Magiškoji spyruoklė (30 cm)

Tikriausiai ne vieno iš tėvelių vaikystė neprabėgo be šios magiškosios spyruoklės 🙂 Ir ne veltui, ji išties užburia!

O kai jos ilgis 30 cm….užburia tiesiogine ta žodžio prasme:) Koks bus žaidimas su šia ilgše? Bandysite nuleisti nuo laiptų? Matuositė ant rankų? Darysite tunelį mašinėlėms? Stebėsite su draugu, kiek ji išsitempia? Paleisite užsilipę ant medžio? O gal nuspręsite apkirpti ir pasidaryti net 3 vnt. įprastinių spyruoklių?:))

Bet kuriuo atveju veiksmo ir peno fantazija bus per akis. Per akis! Čiupt!

 


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Formuoja laimės pojūtį :)
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

5,40