Magiški flomasteriai (piešinėliai plūduriuoja ant vandens)

Apie:

 • Vandens pagrindo rašalas lengvai nuvalomas šluoste, nepaliekant jokių pėdsakų. Vandens pagrindu pagamintas rašalas netirpus vandenyje, o nupiešti paveikslėliai gali laisvai plūduriuoti ant vandens.
 • Naudojimas: nupieškite paveiksliuką ant pridedamo šaukštelio. Susidūrę su vandeniu, nupiešti paveikslėliai, nuvilnys vandens pavišiumi. Tai taaaaip užburia!
 • Flomasterių spalvos ryškios, taip pat tinka piešiniams ant popieriaus.

Naudojimas: 

 1. Pirmas būdas: nupieškite norimą pieinėlį ant pridedamo šaukštelio ir lengvais judesiais panardinkite į vandenį. Nupieštas paveikslėlis iškarto atitrūks nuo šaukštelio paviršiaus ir ims plaukioti.
 2. Antras būdas: nupieškite norimą piešinėlį ant porcelianinės lėkštutės ar dubenėlio ir užpilkite vandeniu. Nupieštas paveikslėlis iškarto atitrūks nuo paviršiaus ir ims plaukioti.

 

Rinkinį sudaro:

 • 11 vnt. skirtingų spalvų flomasteriai.
 • 1 vnt. porcelianinis šaukštelis.

Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

 • Formuojamas kūrybiškumas
 • Smulkioji motorika
 • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

 • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Markerių rinkinys „Touch 80“

Markerių rinkinys „Touch 80“
20,90 18,90
-10%
20,90 18,90

Markerių rinkinys „Touch 48“

Markerių rinkinys „Touch 48“
16,90 13,90
-18%
16,90 13,90
6,90