Lūpinė armonikėlė (ilga)

Lūpinė armonikėlė, neabejotinai, tas muzikinis instrumentas, kuris turėtų atsirasti kiekvieno mažylio namuose. Ir ne tik muzikiniam lavinimui, klausos formavimui, ritmo pojūčiui, bet labai svarbu – kvėpavimo takų lavinimui. O kuo takai stipresni, plaučiai dažniau ventiliuojasi, tuo žiemos ligos mažiau baisios bus. Daugiau apie kvėpavimo pratimų naudą bei idėjas žaidimams, skirtiems kvėpavimo takus stiprinti, rasite čia.

Neabejojame – lūpinę armonikėlę galima rasti ne viename logopediniame kabinete. Burnos aparato darbas – žandų pūtimas, garso skleidimas, oro iškvėpimas, skatina kalbos raidą ir „sutvarko“ ją, kad žodžiai lietusi rišlūs ir sklandūs.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą lūpinę armonikėlę. Dauguma žaislinių, parodoksalu, bet labai sunkiai pučiasi. Garsą išgauti vaikui tampa per sudėtinga ir jis „meta“ šį darbelį. Todėl mes lentynose apgyvendinome profesionalią armonikėlę. Mažą, lengvą ir iš kurios garsai pasipila, regis, vos prie lūpų prilietus 🙂

Verta ir teisinga turėti kiekvienam esamam / būsimam muzikos mylėtojui 😉

Techniniai parametrai:

  • 24 skylės
  • 48 tonai

Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuojama meilė muzikai
  • Kalbinių įgūdžių lavinimas
  • Kalbos formavimas
  • Kvėpavimo lavinimas
  • Muzikinis lavinimas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Ypatybės

32 oktavos

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

11,90 9,90