Lipnukai (29 vnt.)

Bičiuliai, jei ieškote kūrybingumą ir smulkiąją motoriką vystančią priemonę, augančią kartu su vaiku, štai ji – LIPNUKAI! Pradedant nuo mažiausių, kuriems begaaaaalo smagu atlipinti lipnukus nuo valgymo kėdutės staliuko, priropojus atlipinti nuo veidrodžių, šaldytuvo, vonios ir pan., „pakeliui“ mokinantis spalvų, iki jau ūgesnių vaikų, kuomet su lipnukais kuriamos įvairios konstrukcijos.

Viso rinkinyje rasite 29 vnt. skirtingų spalvų ir formų bei spalvų lipnukų, iš kurių vienas dičkis, praplėčiantis žaidimo galimybes!

Prasminga tiek patiems turėti, tiek neštis dovanų, neabejotinai!

 


Smulkioji motorika

Rankų žaidimai, skirti smulkiosios motorikos lavinimui didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja ne tik vaikučio kalbėjimas, bet ir klausa, rega, dėmesio koncentracija. Nuo ankstyvos vaikystės pirščiukais čiupinėdami skirtingas tekstūras, liesdami formas, atlikdami pratimus, mažieji išmoksta ilgiau išlaikyti dėmesį, taip tobulėja jų mąstymas, skatinama kalba.

Įvairūs šioje žaislų ir priemonių kategorijoje esantys rankų žaidimai - ir puiki pramoga, ir efektyvus būdai, skatinantys vaiką kalbėti, padedantys visapusiškai vystytis.


Konstruktoriai ir kaladėlės

Šios priemonės, priklausomai nuo jų sudėtingumo lygio, itin stimuliuoja smulkiąją vaiko motoriką, skatina savarankiškumo, fantazijos, suvokimo vystymąsi, išradingumą, gerina dėmesio koncentracijos įgūdžius.

Konstruojant aktyvinami abu smegenų pusrutuliai, lavinami erdvinis, vidinis asmeniškasis, kalbinis, socialinis, loginis matematinis intelektai.

Tiek kaladėlės, tiek konstruktoriai - puiki "pagalbinė" priemonė ir kitiems žaidimams - iš jų galima sukonstruoti namelį mylimam pliušiukui, lovą lėlėi ar garažą mašinėlei. Mažasis, atradęs tokias žaiskų kombinacijos galimybes mokosi neįkainojamo įgūdžio - žvelgti į situaciją iš skirtingų perspektyvų, mąstyti atvirai, problemas spręsti kūrybiškai.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • kelionei
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

9,90