Lipdokliuko rinkinys

Tikėtina, kad kone puse Lietuvėlės lipdokliukų bus išbandę mūsų lipniąsias plėveles 🙂 Mums belieka padėkoti ir pasidžiaugti, kad savo prasmingiems žaidimams renkatės štai tokias formas, – netikėtas, įvairiapusiškas, kūrybiškumą skatinančias, vaizduotę veriančias ir LIPNIAS, be abejo! 🙂

O kas lipnių žaidimų dar neišbandė, – tam dovanų neškite „Lipdokliuko rinkinį“.

Tai dailioje tūtoje gyvenanti „L“ dydžio lipni plėvelė + įvairų-įvairiausi priedai. Priedai rankiojami tokie, kokie tai dienai mūsų lentynų užkabariuose aptinkami, bet būkite tikri – jie bus puikūs, spalvingi, skirtingi, vaizduotę ir taktilinius pojūčius kutenantys 🙂

Priglauskite tūtą ir dovanokite džiaugsmą lipinti – kurti! 🙂


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Judesių tikslumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro:

1. Tūta.
2. Lipni plėvelė (43×47 cm).
3. Priedai:
veltinės geometrinės figūros, mašinėlės, elniukai ir eglutės (šventiniam laikmečiui);
akriliniai širdutės formos veidrodėliai;
fosforinės žvaigždutės (kad išdabinta plėvelė džiugintų ne tik dieną ;));
dailiosios stiklinės plokštelės su drugeliais ir medeliais ;
Washi tape spalvingos juostos ritinėlis, lipnios plėvelės užtvirtinimui prie pagrindo. Kad viskas būtų gražu-gražu nuo "pakaušio, lyg pirštų galiukų ;)". 

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

12,00

Turime