Lavinamojo šviesos stalo antstalis

Apgyvendinę antstalį ant mūsų lavinamųjų šviesos staliukų, patogiai ir be ribų panirsite į smėlio / kruopų/ vandens žaidimą.

Tik įsivaizduokite: ilgi žiemos-rudens vakarai, o jūs sutūpę su bičiuliais aplink šviesos stalą, pasirenkate geriausiai jūsų nuotaiką atitinkančią spalvą. Įsipilate į antstali šilto vandens, gal vieną kitą saują išbrinkintų vandens karoliukų ir gaudote, teliūškuojate, dienos įspūdžius pašnibždom aptariate… 😉

O svarbiausia, kad pasibaigus terapijai / žaidimui, antstalį tiesiog nuimsite, turinį išpilsite / išbersite ir jokios netvarkos nebūta 😉


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

Aukštis – 10 cm
Plotis – 44 cm
Ilgis – 58 cm

Medžiaga

organinis stiklas

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Lavinamasis šviesos stalas

Lavinamasis šviesos stalas
130,00
Išparduota
130,00
50,00

Neturime