Lavinamasis staliukas barstymui ir pilstymui

Linkime kiekvieniems namams turėti galimybę priglausti štai tokį staliuką, skirtą barstymo, pilstymo darbams ar bet kam kitam, ką mažosios rankutės-didieji protai išmąstys.

Juk įvairaus tipo barstymas ir pilstymas turi terapinį poveikį: nuima įtampą, nuramina vaiką, padeda geram miegui.

O ką bekalbėti apie kūrybinę ir pažintinę pusę…

Išties, ši priemonė-orkestras, tikras traukos centras ir ramybės valandėlė (minimum) tėvams. Prie jo veiklos randa tiek ikimetinukai, tiek priešmokyklinukai.

Berkite žemių, smėlio ir organizuokite statybų aikštelę,

pilkite vandenį ir žvejokite, – vandens karoliukus, maudynių draugus,

barstykite, rūšiuokite kruopas iš vienos ertmės į kitą,

gesinkite sodą,

darbuokitės su namine tešla, modelinu, plastelinu,

suruoškite temines veiklos dėžutes: vienoje rudens gėrybės – kaštonai, gilės, džiovinti lapai, kitoje – gyvos/džiovintos pavasario ir vasaros gėlės, trečioje – šaldiklyje tūnantys ledo kubeliai, ar vatos gumulėliai, primenantys sniegą, debesis, juos galima dažyti, o galima juose ir kažką slėpti. Uoslę kutensite pripildę į ertmę vandens ir pripjaustę gardžiausių vaisių, pribėrę žiedlapių. Oh, kiek viso. Tik daryk, tik mėgaukis!

Staliuko matmenys gali būti derinami individualiai. Lauksime jūsų paklausimų labas@lavinuvaika.lt, 8675196280 arba Facebook žinute.

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

Nuotraukose esančio staliuko matmenys: ilgis – 85 cm, plotis – 60 cm, aukštis – 35 cm.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

45,00