„Laimė yra lapė“

Ši lapė į mūsų namus atkeliavo dvimetės prašymu. Kol vykdžiau užsakymą – karpiau stileivą dinozaurą, dukra pasisakė, kad nori lapės. Tos, kuri iš knygos „laimė yra lapė“ 🙂 Nebeliko kas daryti – atsispausdinom, išsikarpėm iš minkšto popieriaus, padaviau dukrai geometrinių minkštų aplikacijų lapei puošti ir štai! Gal ir jūsų namie yra mažųjų lapių gerbėjų? 🙂


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Detalės

Rinkinuką sudaro šiek tiek diddesnę nei pusės A4 formato lapė ir apie 10-15 įvairių klijuojamų aplikacijų. Lapė gali būti įvairių spalvų, tad užsakymo laukelyje esančiame komentare jauskitės lasvi pageidauti norimos ;)

Žymos

3,00

Neturime