„Laba alkanas vikšrelis“ knyga + DIY

„Labai alkanas vikšrelis“, 1969 m.  Ericos Carle iliustruota ir parašyta klasika. Knygelėje yra vikšras, kuris valgo įvairiausius maisto produktus, prieš pradėdamas mokytis ir tapdamas drugeliu.

Kodėl kūrinys toks užburiantis? Vaikų psichoterapeute E.Petrauskaitė atsako paprastai: „…nes E. Carle moka labai įdomiai papasakoti dvimečiams ir trimečiams“. Iš mūsų namų patirties, knygelė vienodai užburia ir dvimečius-trimečius, ir penkiamečius 🙂 Ją perskaičius, o naujojo leidimo puslapiai jau savaime yra interaktyvūs, norisi eiti ir kurti tą vikšrelį – drugelį. Piešti, vaidinti, lipdyti.

Šiame rinkinyje su knygele keliaus naminio plastilino (žalio ir rausvo šmoteliai) / pūkuotų vielučių / akyčių rinkinukas, kad perskaitę knygelę galėtumėte nusilipdyti savo labai alkaną vikšrelį – ir liesą, ir storą, ir išvaidinti įvairius jam maitinamus dalykus ir aptarti, kodėl šeštadienį prisivalgius tiek visko skirtingo bei saldaus vikšreliui naktį labai skaudėjo pilvelį. O sekmadienį – sukrimtus žalią lapą, jam smarkiai pagerėjo 🙂

Išžaidus su nulipintu vikšreliu, vėliau užteks plastilino ir jam sparnelius prilipinti 🙂  Vikšrelį užklokite skarele – tai jo kokonas. Jame vikšras praleis nuo kelių savaičių iki 10 mėnesių! Pavaidinkite kaip ilgai laukiate. Tuomet atidenkite ir ant kartono pagrindo nulipinkite liauną drugelio kūnelį ir prilipinkite sparnelius. Juos papuoškite įvairiom kruopom, makaronais, sagomis ir kt.

Kaip atrodo knygos puslapiai galite žvilgterėti čia.

Įdomios skaidrės „nuo kiaušinėlio iki drugelio“ įsikūrusios čia.

Video, kaip vikšras virsta įstabiu drugeliu, – šičia.

Rinkinukas puikiai pravers ilgoje kelionėje; neštis prasmingoms dovanoms dvimečiams – trimečiams-keturmečiams.


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Rinkinyje rasite

Knygelę "Labai alkanas vikšrelis"
Naminio plastilino šmotelius (žalią ir rausvą)
2 pukuotas vielutes ir kelias akutes.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

8,60