Kūrybinis rinkinukas

Jums galbūt ir atrodo, kad tai tik pūkuotos vielutės, pom pomsai ir klijuojamos Googly eyes akytės… o štai pabandykite palikti šį rinkinuką lyg netyčia, absoliučiai įprastoje vietoje, – ant virtuvės stalo, ant palangės, ar grindų ir pamatysite kas nutiks…

O nutiks tai, kad jūsų mažasis bičiulis jokiais būdais nepraeis pro šalį. Prisės, paklaus kas čia, jums atsakius, kad tai „kūrybinis rinkinukas“ draugams susikurti, jis pradės kurti…įsitraukęs, susikaupęs, su žibančiom akim ir smalsumu, kas gi per stebuklai gausis čia.

Prisėskite šalia ir paprašykite leidimo susikurti draugą sau. Suaugę „turi kalnus rūpesčių ir marias reikalų“, naujas linksmas draugas tikrai būtų ne pro šal, tiesa? O juolab – kuriantys tėvai = kuriantys vaikai 😉

Šiam rinkinukui taip pat labai patinka keliauti ir užimti bičiulius kelionėje, ar ilgose eilėse 😉


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Rinkinuką sudaro:

12 spalvotų lazdelių (6 poros)
10 spalvotų pūkuotų vielučių (5 poros)
10 skirtingo dydžio akyčių (5 poros)

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,60