Kūrybinis rinkinukas: 2 vnt. pustplasčio formų ir mini guašas

Mes labai labai norime, kad kuo daugiau mažųjų bičiuliu turėtų galimybę išbandyti piešimą ant puikiųjų putplasčio formų. Todėėėl, išskaidėme Haphico rinkinuką ir suteikiame progą išsirinkti 2 jūsų bičiuliui patinkančias formas iš 12-os galimų (lėktuvas, gėlė, ledai, širdis, pelė, namelis, mašina, sunkvežimis, traukinys, grybas, drugelis, ančiukas).

Nuoširdžiai tikimės, kad apgyvendinsite šį rinkinuką savo namuose, turėsite gražų ir prasmingą laiką dabinant formas, o padabinus ir išdžiovinus, praversite formą su iš tėčio nugvelbta „žilkute“ ir pasikabinsite virš lovos. Užsisvajoti žvelgiant į savo kūrybos darbelį labai lengva. O svajonės, vienok – pildosi! 🙂

Gražių akimirkų!


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Pasitikėjimo savimi didinimas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Rinkinį sudaro

2 pasirinktos putplasčio formos iš 12 galimų lėktuvas, gėlė, ledai, širdis, pelė, namelis, mašina, sunkvežimis, traukinys, grybas, drugelis, ančiukas + 6-ų spalvų mini guašo rinkinys su teptukais

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

5,40