KŪRYBINIS DEKORAVIMO RINKINYS „KATINAI” (12 SPALVŲ)

Kūrybinis dekoravimo rinkinys „KATINAI” (12 spalvų) skirtas išmokti dekoruoti medines figūrėles. Tai išties puiki priemonė lavinanti vaikų kūrybiškumą, ugdanti rankų darbo įgūdžius, dėmesingumo sutelkimą. Be to, dekoruojant medines figūrėles, tai gali būti smagiai ir naudingai praleistas laikas kartu su šeima, o gal džiuginanti dovana draugui ar artimąjam? Kūrybinis dekoravimo rinkinys yra tinkamas suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų. Darbo eigos aprašymas, kurį rasite rinkinyje, padės lengviau pasiekti figūrėlių dekoravimo rezultatą.

Kūrybinis dekoravimo rinkinys „KATINAI” (12 spalvų) lavina kūrybiškumą, bei ugdo rankų darbo įgūdžius!

IŠBANDYSITE NAUJUS KŪRYBOS BŪDUS
IŠMOKSITE DIRBTI SU ĮVAIRIOMIS PRIEMONĖMIS
PATIRSITE DARBO PROCESO SVARBĄ
IR ŽINOMA KŪRYBINĮ DŽIAUGSMĄ
Kūrybinis dekoravimo rinkys sudarytas: įvairių vasaros simbolius primenančios figūrėlės 5 vnt., akriliniai dažai 12 spalvų, teptukai 2 vnt., pieštukas su trintuku, paletė, įrankiai taškavimui 5 vnt., virvutė pakabinimui, šveitimo kempinėlė. Rinkinio dėžutės išmatavimai 20×20 cm, aukštis 3 cm.

Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • akių rankų koordinacija
  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 5 m +

Papildoma informacija

Žymos

29,90