Kūrybinė dėžė „Pavasaris“

Veikiame ne tik kaip elektroninė lavinamųjų priemonių krautuvė, bet ir kaip pusdienio darželio programos „mama + vaikas“ organizatoriai „Basa pieva“ darželyje. Ir čia mes tiek visko smagaus ir puikaus prikurpiame, kad kaskart kyla nenumaldomas noras viskuom su visais pasidalinti. Mes ir dalinamės, lavinuvaika.lt ir Basa pieva Facebook paskyrose 🙂

Vienok, žinome, koks apmaudas apima, kai jaučiate, jog idėja darbeliui-žaidimui jūsų bičiuliui tikrai patiks ir laikas kaip tik tam tinkamas, o priemonių…nėra. Vėliau tai vieną, tai kitą pamiršti susipirkti, laiko neatrandi darbui paruošti ir nugula begalės šaunių idėjų, jūsų bendro kūrybinio laiko stalčiuose gulėti..;)

Tad su kūrybingąja kolege Vilmute turim misiją – visus labiausiai Basos pievos pusdienukams patikusius darbelius ir visas gražiausiai besigaunančiais darbelių idėjas į vieną kūrybinę dėžę sudėti ir jūsų namams išsiųsti 😉

Pirmoji – debiutinė kūrybinė dėžė „Velykos“. Neriame žiūrėti kas gi jūsų laukia joje:

  1. Olyziuko gamybos rinkinys, kurį sudaro nailoninės kojinės (2 vnt.), Velykinės žolytės sėklų pakelis, maišelis pjuvenų, akytės, plunksnos, pūkuotos vielutės (padabinti Olyziukui, kol žolinė šukuosena užaugs ;)).
  2. Debesėlio su vaivorykšte gamybos rinkinys, kurį sudaro rankų darbo kartoninis lipnus debesėlis, spalvotos juostelės (vaivorykštės), spalvotos vatos gumulėlių  maišelis (debesėliui papuošti).
  3. Kiaušinių marginimo rinkinys, kurį sudaro putplasčio kiaušiniai (5vnt.), dažų rinkinys su teptuku, klijai, dažytų žirnių maišelis, dažytų ryžių maišelis.
  4. Kūrybinė dėžė, kuri taip pat turi panaudojimą! – virš dantuotos burnos išklijuojamos pridedamos akytės – „laba diena, Monstriuk, tu visai nebaisus!“ Monstriukas bičiulio maitinamas pridedamais „gerumą skatinančiais saldainiukais“ – pom poms’ais 😉
  5. Staigmenėlė! Ji bus taktilinė. Tiek teatskleisime 😉

+ Išsamios instrukcijos su darbelio rezultato vaizdais prie kiekvienos užduoties.

Tikimės ir tikime, kad kūrybinė dėžė dovanos jums daug gražių akimirkų drauge, begalę šaunių darbelių, papuošiančių jūsų ir mylimų žmonių (ypač babyčių:)) namus ir / arba taps puikia dovana kūrybingam draugui!

 


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

20,00