Kontūriniai markeriai (8 vnt.)

Visoms kūrybiškoms dvasioms, piešėjams dovanų drąsiai neškite šiuos kontūrinius markerius. Ką jau bekalbėti apie kūrybinį užimtumą ilgesnės kelionės metu:) Išties, fantastiška piešimo priemonė, sukurianti tokį dvigubą efektą, kad didžiu menininku pasijusti OJ kaip nesunku 🙂

Pirmą kart naudojant markerius ir po ilgesnio nenaudojimo juos reikia sukratyti ir įspaudus flomasterio galiuką ant lapo šiek tiek palikyti, iki kol subėgs dažai.

Pakuotėje rasite 8-ių skirtingų spalvų markerius.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Stiprinami rankų raumenys
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Markerių rinkinys „Touch 80“

Markerių rinkinys „Touch 80“
20,90 18,90
-10%
20,90 18,90

Markerių rinkinys „Touch 48“

Markerių rinkinys „Touch 48“
16,90 13,90
-18%
16,90 13,90

Markerių rinkinys „Touch 24“

Markerių rinkinys „Touch 24“
9,90 8,50
-14%
9,90 8,50
10,90 7,90