Komodėlė su 4 stalčiukais

Mūsų vaikai nuo kokių 9 mėn. amžiaus tiesiog dievina šią komodėlę su stalčiukais! Traukti stalčiukus ir kiekviename kažką rasti visad buvo neįtikėtina magija ir džiaugsmo šaltinėlis.

Komodėlė ne tik lavins smulkiąją motoriką – pabandyk, kad gudrus mažais pirščiukais rankenytę užčiuopti ir stalčiuką ištraukti, bet ir plės žodyną, lavins komunikacinius gebėjimus, kai aptarinėsite stalčiukuose rastą. O ką jau bekalbėti apie atradimo / pažinimo džiaugsmą 🙂

Nuo metukų bičiulis labai stengsis stalčiukus atgal sudėti ir lavins savo judesių tikslumą.

Nepaprastai užburianti priemonė! Neškitės dovanų krikštynoms, Gimtadieniams kartu su įvairiais mažais, smagiais dalykėliais pridėliotais stalčiukuose ir neabejotinai, ši dovana nurungs visas spalvingas, dideles, šviečiančias, cypsinčias. Stalčiukus traukalioti ir juose kažką rasti norėsis vėl ir vėl!

Ypač tinka bičiuliams, kurie po miegelio pabunda sumurę. Paruoškite kokių nematytų dalykėlių stalčiukuose ir nubudusį vaikiuką pakvieskite ieškoti nuotykių į stalčiukus. Neabejojame, kad 8 iš 10 kartų – suveiks teigiamai! 🙂


Medinukai

Medinukų kategorijoje gyvena mediniai rakandai tiek pačių mažiausiųjų atradimams, lietimams, tiek ūgtelėjusių darbams - barstymams, pilstymams, kasimams, rūšiavimams ir pan. :) Natūralūs, pagaminti iš lietuviškos medienos ir nelakuoti, tikimės atras vietą jūsų prasminguose žaidimuose.


Lavinimo sritys

  • Atradimo džiaugsmas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Judesių tikslumas
  • Nuramina emocijas
  • Pažinimo skatinimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

12,50 x 12,50 x 19,50 cm. Stalčiuko vidiniai išmatavimai 8 x 7,50 cm.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

14,40

Turime