Knyga „Knygų vaikas“

2017-ųjų metų tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje ši odė literatūrai apdovanota kaip pati geriausia grožinės literatūros knyga vaikams.

Mergaitė, knygų vaikas, per žodžių jūras, marias plaustu priplaukia berniuko namus. Ji pakviečia leistis drauge į pasakojimų pasaulio nuotykius – ten, kur išmonė ir vaizduotė atveria visas pasaulio galimybes.

Oliverio Jefferso personažai kelia bures ir skrodžia per Samo Winstono kerinčius tipografinius tolius. Paveikslėliai sukurti iš lopšinių ir daugiau nei keturiasdešimties žymiausių literatūrinių tekstų vaikams, nes laikas su knyga yra laikas atrasti, įsiminti ir perduoti kitam.

Originalios, suaustos į vieną paprastą pasakojimą „Knygų vaiko“ iliustracijos sukuria nepamirštamą skaitymo potyrį. Tai knyga, kuri paskatina bet kurio amžiaus skaitytoją permąstyti ir peržvelgti savo paties pasakojimų kolekcijas.

Oliver Jeffers – menininkas ir pasakotojas, pelnęs daugybę įvairių apdovanojimų. Jo kūryba labai įvairi: knygos, tipografija, figūratyvinė tapyba, meno instaliacijos. Išgarsėjo dėl savitų iliustracijų bei rankraštinio šrifto, kuris panaudotas ir šioje knygoje. Jo paveikslėlių knygutės įkvėpė trumpą filmuką, pelniusį BAFTA apdovanojimą, išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų. Ne viena knygelė, taip pat ir ši, paskelbta paklausiausia The New York Times knyga. Kilęs iš Š. Airijos Oliver šiuo metu gyvena Brukline, Niujorke. Dar daugiau jo kūrinių rasite čia: www.oliverjeffers.com ir jo socialinėje paskyroje @OliverJeffers.

Sam Winston – žymus menininkas, kurio darbai eksponuojami viso pasaulio muziejuose ir galerijose: Tate galerijoje, Britų bibliotekoje, Kongreso bibliotekoje, Vašingtone D.C., MoMA ir Stanfordo universitete bei daug kitų muziejų. Sam gyvena ir dirba Londone. Dar daugiau jo kūrinių rasite čia: www.samwinston.com.

Iš anglų kalbos vertė Lora Tamošiūnienė, Indrė Šeputienė


Knygos ir muzika

Šioje lentynoje nugulusios visos "Strazdanėlių" leidyklos - UAB "Muzikija" knygelės ir muzika. Su jomis auga mūsų namų vaikai ir neapsakomai džiaugias mano širdis, kad dabar galime suteikti galimybę visas jas - neapsakomai gražias, muzikalias, pažintines, žodyną plečiančias ir pamokančias - pasiekti ir lavinuvaika.lt lentynose ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas
  • Žodyno plėtimas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Formatas

26×27, kieti viršeliai

Puslapių skaičius

34

Žymos

17,20