Knyga ir CD „Vienaragio mįslė“

„Vienaragio mįslė“ – pirmoji edukacinio ciklo „Klasikinė muzika vaikams“ knygelė su kompaktine plokštele. Dvynukai Adelė ir Augustas pirmą kartą apsilanko paslaptingoje filharmonije. Nuoširdžiai susidomėję vaikai žiūri teatralizuotą koncertą apie Vienaragį, kuris bičiulių buvo išsiųstas į Žemę, kad atrastų savo stebuklingąsias galias. Vienaragiui teko patirti tris išbandymus, kuriuos įveikęs tapo mūsų pasaulio išgelbėtoju…

Muzikinės istorijos autoriai šia knygele mažą ir didelį kviečia peržengti klasikinės muzikos pasaulio slenkstį, susipažinti su jo atlikėjais, kūrėjais ir kultūringo elgesio taisyklėmis. Tai – lyg žaismingas kelionės gidas susiruošusiems pirmą kartą aplankyti klasikinės muzikos koncertą.

Knygelės kūrėjai čia ne tik užrašė muzikinę istoriją. Joje sutalpintas gyvais instrumentais atlikto muzikos kūrinio CD įrašas, įdomūs faktai apie Vienaragį, žinių patikrinimo testas, muzikinis žodynas ir kelių scenų natos iš partitūros, bei jų fonogramos.

Šią knygą skaitykite neskubėdami, fone „prisijaukindami“ nepaprastą muzikinį ritmų ir garsų skambesį – kartu su vaiku atrasite visuminį muzikos, žodžio ir dailės pasaulį. Skaitydami Vienaragio istoriją, skatinkite vaiką improvizuoti judesiais, kurkite savo personažus ar įasmeninkite esamus. Pasiūlykite vaikui save įsivaizduoti Vienaragio stebuklingoje šalyje. Galbūt iš pradžių teks aptarti kilusias mintis, o galbūt nepaprastas fantazijos pasaulis įtrauks lyg sūkurys. Visa tai ugdo, lavina vaiko vaizduotę, įkvėpia kūrybai, o svarbiausia – leidžia patirti išskirtinį laiką drauge.

Vienaragio mįslė: muzikinė istorija / Sonata Latvėnaitė – Kričenienė, Jolanta Vaišvilienė;  dailininkas Gediminas Pranckevičius. – Vilnius : Muzikija, 2017. – 48 p.: iliustr. + 1 garso  diskas (CD). – ISBN 978-609-95523-9-2


Knygos ir muzika

Šioje lentynoje nugulusios visos "Strazdanėlių" leidyklos - UAB "Muzikija" knygelės ir muzika. Su jomis auga mūsų namų vaikai ir neapsakomai džiaugias mano širdis, kad dabar galime suteikti galimybę visas jas - neapsakomai gražias, muzikalias, pažintines, žodyną plečiančias ir pamokančias - pasiekti ir lavinuvaika.lt lentynose ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Muzikinis lavinimas
  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas
  • Žodyno plėtimas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Formatas

25×31, kieti viršeliai

Puslapių skaičius

48

Žymos

15,50