Knyga ir CD „Jaučio trobelė“

Edukacinė knygelė „Jaučio trobelė“ – tai ketvirtasis ciklo „Žaiskime pasaką“ leidinys. Pirmoje knygelės dalyje rasite dailininkių iliustruotą pasaką. Antroje dalyje – Lietuvoje gyvavusių amatų trumpus aprašymus, amatus iliustruojančias nuotraukas, pasakojimus, nateles.

Viduje rasite ir kompaktinę plokštelę (CD). Čia įrašyta folkloro atlikėjos Veronikos Povilionienės sekama lietuvių liaudies pasaka apie jautuką-kalvį ir jo namo statybas, bei nuotykius su miško žvėrimis. Veronikos pasakojimą ir dainas papildo įvairiais instrumentais ir balsais atliekami muzikiniai intarpai su vaikų liaudies dainomis, žaidimais, smulkiąja tautosaka ir originalia šiuolaikinės muzikos kūryba. Papildomai CD rasite dainelių fonogramas!

Knygelė skirta kūdikiams ir vaikams iki dvylikos metų. Kūdikiams rekomenduojame klausyti, vaikams – kartu su šeima pasaką sekti, žaisti ir dainuoti, mokyklinukams – skaityti, tyrinėti, pažinti senuosius lietuvių amatus ir muzikuoti.

Mes, suaugę, ne visada turime laiko ir žinių prasmingai žaisti ir būti su vaikais. Ciklas „Žaiskime pasaką“ padės tėveliams prisiminti savo vaikystės pasakas, daineles, atvers dar nežinomus ar primištus istorijos puslapius ir suburs šeimas bendrai veiklai. Vardan tos – Lietuvos.


Knygos ir muzika

Šioje lentynoje nugulusios visos "Strazdanėlių" leidyklos - UAB "Muzikija" knygelės ir muzika. Su jomis auga mūsų namų vaikai ir neapsakomai džiaugias mano širdis, kad dabar galime suteikti galimybę visas jas - neapsakomai gražias, muzikalias, pažintines, žodyną plečiančias ir pamokančias - pasiekti ir lavinuvaika.lt lentynose ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojama meilė muzikai
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Muzikinis lavinimas
  • Pažinimo skatinimas
  • Ritmo pojūčio formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Formatas

22,5 x 23 x 1 cm, kieti viršeliai

Puslapių skaičius

48

Žymos

12,50